Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...=Jaroslav Heiniš - revize plynu, Ostrava a okolí, stavební práce, rekonstrukce, hodinový manžel (www.heinis.cz). Ženklava, Kopřivnice, Příbor, Nový jičín, Bělotín, Bílovec...
DOMŮ   ARCHIV   IBT   IAN 1-50   IAN 50-226   IAN 227-500   RÁDIO   PŘEKVAPENÍ  
STALO SE

Jak na Vánoce vyhodit peníze za dárky?

Při zdlouhavém a nesnadném přemýšlení nad letošními vánočními dárky mě napadla spásná myšlenka – zeptám se gůglu, ten ví přece všechno, ne?

I věděl! Výsledek vyhledávání „vánoční dárky“ vám vyhodí spoustu odkazu, většina z nich je na rozcestníky, nebo přímo agentury, které se dárky zabývají. V jejich nabídce najdete i užitečné věci, i věci za které se jen zbavíte peněz ve prospěch někoho vychytralejšího. (text a cena citovány ze stránek produktu).

Pozemek na Marsu

Pozemek na Marsu je opravdu něco neobvyklého. Je to kousek planety, která bude patřit jen Vám. Získáte k tomu i reprezentativní certifikáty.

Cena: od 999 Kč do 9 900 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: www.lunarniambasada.cz

Pozemek na Venuši

Venuše jako symbol ženství, Venuše jako planeta. Získejte pozemek na této planetě opředené mnoha pověstmi a náboženskými symboly. Získejte tak velice neobvyklý dárek.

Cena: 999 Kč až 1 790 Kč

Daruj hvězdu

Daruj hvězdu. Hledáte něco naprosto výjimečného pro výjimečného člověka? V tom případě je tento dárek přesně to pravé pro Vás. Kolik lidí se totiž může pochlubit, že po něm někdo pojmenoval hvězdu?

(pozn. redakce: zařazení tohoto dárku do totálních hloupostí a vyhozených peněz je ale sporné, protože společně s ním dostanete i „Informace o hvězdách a astronomii“, „Návod pro lokalizování hvězdy na obloze“ a „Velkou nástěnnou mapu noční oblohy“)

Cena: 939 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: www.tvojedarky.cz

Pozemek na Měsíci

Překvapte své blízké netradičním dárkem - kupte jim pozemek na Měsíci! Nachází se na přivrácené straně této oběžnice a je z něj překrásný výhled na Zemi. Zařaďte se i Vy mezi miliony vlastníků do budoucna lukrativních parcel. Jako doklad získáte reprezentativní certifikáty.

Cena: 999 Kč až 7000 Kč

Lunární pas

Kupujte vesmírné pasy a staňte se opravdovým občanem vesmíru. Pakliže jste již majitelem pozemků ve vesmíru, jistě budete potřebovat i vesmírný pas. Vesmírný pas vyplňujete sami a nezapomeňte uvést příslušnost k dané planetě či měsíce. (Měsíc, IO, Mars, Venuše).

Cena: 500 Kč

Věštění z karet – věštění budoucnosti

Dozvědět se, co člověka čeká a nemine, projít svou minulost a nahlédnout do budoucnosti. Umožněte Vašemu blízkému nahlédnout do tajů věštění budoucnosti a prožít chvíle mystiky, sebepoznání, projít svou minulost a budoucnost, která je osudem předurčena. Darujte netradiční vánoční dárek pro ženy i muže.

Cena: 970 Kč až 1570 Kč

Podrobný astrologický horoskop

Chcete vědět, co máte vepsáno ve Vašem osudu, jaké jsou Vaše vlastnosti a vlohy, o nichž možná ani netušíte? Nechte si pro sebe nebo své známé vypracovat podrobný horoskop. Konstelace hvězd Vám mnohé napoví.

Cena: 1940 Kč

Profesionální partnerský horoskop – astropsychologie

Leží Vám na srdci osud Vašeho vztahu? Dostali jste se do bodu, kdy přemýšlíte, zda se vydat po společné cestě životem? Potkali jste vysněného prince či okouzlíjící dámu a přesto cítíte určité napětí nebo se jen už nechcete vrhat do vztahu bezhlavě? Partnerský horoskop nabízí příležitost odkrýt slabé a silné stránky vztahu.

Cena: 2300 Kč


Dárky z vesmíru

Obrovským překvapením ale pro mě byly stránky darkyzvesmiru.cz. Už jsem si říkal - to zas bude hovadin… Jakým překvapením pro mě bylo, když jsem zjistil, že stránky nabízejí zajímavé dárky pracující na nejnovějších technologiích a nápadech z dílny samotné NASA!

H-RACER

Auto na vodíkový pohon. Časopisem TIME vyhlášeno vynálezem roku 2006. H-RACER je 20cm dlouhé originální auto, které je poháněno na vodík. Vodík pro pohon autíčka si sami vyrobíte elektrolýzou z vody pomocí čerpací stanice a solárního panelu, který napájí stanici. Vše je součástí balení, které obdržíte. Po natankování pohání článek auto 3 minuty. Supermoderní dárek pro každého.

Cena: 1690 Kč až 2790 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: darkyzvesmiru.cz/images_zbozi/405_1.jpg

ANTQUARIUM

Je malé ZOO, které můžete vlastnit doma. Prostředí podobné želatině, vyrobené z výživného netoxického gelu, bylo vyvinuto NASA ke studiu ve vesmíru a umožňuje pozorovat mravence při práci. Stačí vytvořit pár otvorů v gelu, chytit pár mravenců na zahradě (15 dostačuje) a vhodit je dovnitř, uzavřít kryt a pozorovat – mravenci vytvoří originální strukturu chodeb v gelu.

Cena: 399 Kč až 1299 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: darkyzvesmiru.cz/images_galerie/7_1.jpg

BEACHWORLD

Je první zcela uzavřený ekosystém na světě – kompletní, samoudržovací, miniaturní svět uzavřený ve skle. Lehkým na údržbu je BEACHWORLD prostě fantastickým dárkem. Každý BEACHWORLD je překrásně vyhotoven a je zároveň vědecky fascinující, čímž ze sebe dělá perfektní dárek pro každého – může být ozdobou domu nebo kanceláře, vyučujícím nástrojem pro děti, či prostě nejmodernějším dárkem, kterým vždy ohromíte.

Cena: 3499 Kč až 9499 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: darkyzvesmiru.cz/images_galerie/4_1.jpg

PLANTARIUM

Obsahuje speciální gel, který se skládá z výživného netoxického média umožňující život rostlin. Jinými slovy poskytuje vše nutné pro vzklíčení semen a růst rostlin. Rostliny vyrůstají v malém skleníku na Vašem stole a poté mohou být přesazeny do květináče nebo zahrady. PLANTARIUM je fantastickou a zároveň naučnou zábavou jak pro děti, tak pro dospělé.

Cena: 249 Kč až 699 Kč

Ilustrační foto...
Obr.: Zdroj: darkyzvesmiru.cz/images_galerie/15_1.jpg

Jan Kondziolka

 IAN.cz
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...
archiv zdroj
RULETA
Online přenos ze startu družice AIM
Ilustrační foto...
Stopy astronomie III
Ilustrační foto...
Phoenix Mars Lander – raketové motory místo ai
Ilustrační foto...
Žeň objevů 2002 - díl A
Ilustrační foto...
Jak jsem (konečně) viděl polární záři
Ilustrační foto...
STALO SE
4.12.2012 -
Probíhá experiment. Stránky se pomalu dostávají ze záhrobí zpět na světlo digitálního světa... Omluvte nedostatky, již brzy snad na této adrese najdete víceméně kompletní archiv IAN...

WEBKAMERA
 Upice webcam / widecam
UPICE WEBCAM

Add to Google

 

Pridej na Seznam
 

  © 1997 - 2022 IAN :: RSS - novinky z astronomie a kosmonautiky SiteMap :: www :: ISSN 1212-6691