Levnější než LSD

Zážitek má být úplný a dokonalý a přesně takový můžete prožít při návštěvě nového přírodovědného exploratoria vybudovaného na troskách bývalé Hvězdárny a planetária Mikuláše Koperníka v Brně. Na vrcholu Kraví hory uprostřed prosperující zahradkářské kolonie už blíže hvězdám být nemůžete.

IMG_20140309_002207

Na tripu cestou Brnem můžete vidět nevšední věci. Difrakční brýle simulující požitek z halucinogenních drog jsou k dostání na hvězdárně.

S kafem z automatu se můžete kochat výhledem na Brno a až se dokocháte, můžete pohodlně ulehnout do sklápěcích křesel pod nádhernou digitální oblohu plnou hvězd. Rušit vás bude jen zářící Mléčná dráha. Mohutný hlas nesoucí se z Dolby systému, který vás obklopí dokonalým prostorovým zvukem vám oznámí, že hejno splašených spermií, které se na vás řítí v 3D projekci na kopuli, patří vašemu otci.

Po skončení představení a s fotkou na Měsíci ve svém chytrém telefónu se můžete na vlastní oči podívat unikátním astronomickým dalekohledem na jedny z posledních hvězd na Brněnské obloze. A teď přijde to nejdůležitější! Při odchodu si nezapomeňte koupit za dvacku difrakční brýle. Ty vám poskytnou zcela nový a jedinečný pohled na okolní svět. Ten se rázem stane barevnější a tím pádem i veselejší.

S nasazenými brýlemi a naladěným rádiem Krokodýl na frekvenci FM 103 MHz obezřetně sejděte směrem k ulici Úvoz a tam si v některé z přilehlých kaváren, vináren nebo podřadných zakouřených putyk dejte něco na posilnění, co vám pomůže všechny ty prožitky vstřebat.

A nestyďte se o ně podělit se svými známými na Facebooku…